top of page

 Ocieplenie magazynów pianką poliuretanowa — doskonała izolacja

Ocieplanie magazynów pianką poliuretanową to doskonały sposób na izolację budynku. Oferujemy także ocieplanie hal przemysłowych. Przedstawiamy podstawowe informacje o tej metodzie. Zapraszamy!

Ocieplanie hal pianką poliuretanową

Pianka poliuretanowa, niezależnie od poziomu skomplikowania konstrukcji, zapewnia zarówno termo-, jak i hydroizolację obiektu. Dzięki bezpośredniemu natryskowi pianki na izolowane powierzchnie uzyskujemy pozbawioną mostków termicznych, szczelną warstwę izolacyjną. Ocieplanie hal pianką poliuretanową jest stosowane zarówno w nowo wybudowanych budynkach, jak i istniejących już obiektach, co podnosi ich wartość. 

 

Hydroizolacja budynku

Skraplanie pary wodnej to najczęściej spotykany problemem w halach i magazynach. 3-4 cm warstwy pianki, która staję się pozbawiona nieszczelności, przeciwskropleniową izolacją obiektu, eliminuje ten problem. Pianka tworzy odporną na zawilgocenie, bezszwową oraz niegnijącą barierę izolacyjną, dzięki której budynek (nawet przy występujących lukach w poszyciu dachowym) zachowuje przyjazny klimat do dalszej produkcji towarów. Do uzyskania optymalnych warunków pracy w magazynach stosujemy grubość ponad 7 cm pianki poliuretanowej, dzięki której uzyskujemy dostateczną izolację termiczną obiektu. Ocieplenie pianką hal i magazynów odbywa się najczęściej od wewnętrznej strony, dzięki czemu istnieje możliwość ciągłego monitorowania stanu technicznego materiału. To daje pewność jego skuteczności i trwałości.

Izolacja Magazynu
bez tla.png

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ocieplaniu pianką poddaszy domów, hal, budynków rolniczych. Korzystamy z najlepszych pianek natryskowych dostępnych na rynku. Docieramy do wielu miejscowości. Usługę ocieplania pianką wykonujemy w woj. pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz warmińsko-mazurskim, m.in w Olsztyn, Elbląg ,Lidzbark Warmiński ,Ostróda ,Morąg ,Braniewo ,Gdańsk ,Gdynia ,Nowy Dwór gdański ,sopot ,Kwidzyn ,Dzierzgoń Pasłęk ,Dobre Miasto ,Sztutowo ,Malbork ,Iława ,Tczew ,Starogard Gdański ,Pruszcz Gdański ,Orneta.

Dane adresowe:

Adres: Elbląg 82-300 ul.Sadowa 40

Województwo: Warmińsko - Mazurskie
Nr telefonu: 531-739-711

Nr telefonu: 794-031-714
Email: Spray-Pur@hotmail.com

Wykonujemy:

  • Izolacja Poddaszy

  • Izolacja Stropów i sufitów

  • Izolacja Fundamentów

  • Izolacja Hal i Magazynów

  • Izolacja ścian i elewacji

  • Izolacja w rolnictwie

  • Izolacja dachów płaskich

bottom of page