Ocieplenie magazynów pianką poliuretanowa — doskonała izolacja

Ocieplanie magazynów pianką poliuretanową to doskonały sposób na izolację budynku. Oferujemy także ocieplanie hal przemysłowych. Przedstawiamy podstawowe informacje o tej metodzie. Zapraszamy!

Ocieplanie hal pianką poliuretanową

Pianka poliuretanowa, niezależnie od poziomu skomplikowania konstrukcji, zapewnia zarówno termo-, jak i hydroizolację obiektu. Dzięki bezpośredniemu natryskowi pianki na izolowane powierzchnie uzyskujemy pozbawioną mostków termicznych, szczelną warstwę izolacyjną. Ocieplanie hal pianką poliuretanową jest stosowane zarówno w nowo wybudowanych budynkach, jak i istniejących już obiektach, co podnosi ich wartość. 

 

Hydroizolacja budynku

Skraplanie pary wodnej to najczęściej spotykany problemem w halach i magazynach. 3-4 cm warstwy pianki, która staję się pozbawiona nieszczelności, przeciwskropleniową izolacją obiektu, eliminuje ten problem. Pianka tworzy odporną na zawilgocenie, bezszwową oraz niegnijącą barierę izolacyjną, dzięki której budynek (nawet przy występujących lukach w poszyciu dachowym) zachowuje przyjazny klimat do dalszej produkcji towarów. Do uzyskania optymalnych warunków pracy w magazynach stosujemy grubość ponad 7 cm pianki poliuretanowej, dzięki której uzyskujemy dostateczną izolację termiczną obiektu. Ocieplenie pianką hal i magazynów odbywa się najczęściej od wewnętrznej strony, dzięki czemu istnieje możliwość ciągłego monitorowania stanu technicznego materiału. To daje pewność jego skuteczności i trwałości.

Kontakt

Dane Firmy

Spray

Elbląg 82-300

Ul. Sadowa 40a

NIP 5783124197

tel. +48 531-739-711

Email : Spray-Pur@hotmail.com

Kontak telefoniczny codziennie 9:00-20:00